Duben 2011

William a Kate - svatba roku - Mají šanci to dotáhnout daleko?

29. dubna 2011 v 19:29 | Zuzankaaa

Co se zde dočtete?

Májí šanci to dotahnout daleko?
Má Kate na to být nová Diana?
Na co se dnes jistě podívat?
Stojí film William a Kate za to?
TO VŠE A JEŠTĚ VÍCE V ČLÁNKU:))

Máte the sims 2 nebo 3?

28. dubna 2011 v 15:39
PS:POKUD SE PŘIHLÁSITE DEJTE PROSÍM NA BLOG BANNER DĚKUJEME:))

Zuzankaaa plánuje:))

27. dubna 2011 v 18:39 | Zuzankaaa
Pár lidí na blogu řeší budoucnost blogu:))Jsem rada ..většina se těší na novy layout a i vybadají pak je tu polovička co vybada aby elizz neměla pauzu pár zase vybada a nadavá ,pár lichotí a někoho to zajímá..JÁ ZUZANKAAA připravuji superstar článek (kde bude i rozhovor s GG)pak takoví PURPLE AWARDS a dál to je zatím ve hvězdách:D takže píšu a chci říct že budoucnost FP blogu zaleží na adminkach ale hlavně navás každa z adminek jsme dali do blogu hodně:)Od zrození - k adminskemu tymu - k soutěžím - člankum a všemu zdraví Zuzankaaa členka fp..
JO A DNES KOLEM 16:30 SE NÁM NĚKDO NABOURAL NA BLOG MENU BYLO POHMOŽDĚNY
ADMINDKY CHAT UŽ NENÍ ??!!!!!

Je toho nějak moc...

26. dubna 2011 v 15:46 | _Nikkyšek_


Jak již napovídá nadpis mám toho moc... Minulý týden jsem to měla samé učení a celé prázdniny jsem byla někde venku. Navíc v neděli začal Zpívající Triangl* a tak jsem byla v Liberci a včera pozdě v noci dojela domů. Dneska jsem školu neměla a večer přijedou hosti k nám do Šumperka a budou tady celý týden.
*Zpívající triangl je setkání tří špičkových sborů. Severačku Liberec, Motýlů Šumperk a Coro Calicantus z Locarna. Před třemi lety se tento "festival" uskutečnil poprvé a letos se to opakuje. Jeden rok (letos) je to u nás v Čr a příští rok jedeme my do Locarna (Švýcarsko). Každý sbor vždy ubytovává ty dva co přijedou do jeho města. No a mě dnes přijedou dvě švýcarky, které jsem již ubytovávala když tu byly poprvé a strašně se na ně těším. Odjíždějí až v pátek večer a od zítřka máme samé koncerty nebo musíme nějak zabavit hosty. No to vše znamená, že tady celý týden nějak moc nebudu, protože je ten Triangl. Pak už bych snad měla mít trochu čas se vám zase plně věnovat.
BTW.: Co Velikonoce? Já jsem byla v Liberci tak jsem nějak moc nedostala. Jenom do naší rodiny přišel nějaký jejich známý, tak mě a kamarádky, co jsme u nich bydlely, vzal tak trochu aby jsme neuschly. Zdá se mi, že poslední dobou to kluci berou moc vážně a dávají nám co proto. Já mám taky to štěstí, že ke mě nikdo nikdy ze třídy nebo známých nepřišel. Vždy mě jen trochu dá děda, brácha a strejda a to je všechno. Lituji ty holky co majjí, vždy modré nohy.
With love
Your _Nikkyšek_

Omluva pro Niky a Elizz (DOČTETE SE O CO SE JEDNÁ V ČLÁNKU!)

25. dubna 2011 v 16:35 | Zuzankaaa
Byla tu u mě kámoška od čtvrtka a já u ní od soboty..A pěkně mě naštvala ,tyka se to ELIZZ A NIKY.Prostě mám zaplí ICQ a ona si za mně začne psat s Elizz a pak i s Niky no Nikče nenapsala nic špatnyho ale,Nádherně lhala za mně Elizz takže pro informaci kluka nemám nejmenuje se Michal a ty blbí otazky si mohla odpustit:(,no ale nejste sami pak si psala s klukem co se mi líbí a naprosto mě ztrapnila já nemohla nic dělat myla jsem nádobí hrrrrrrr!!Jinak doporučuji film Hacicho a pp Zuzankaaa
PS:Je mi sice líto že eli má pauzu ale těším se na nový lay:))
Tumblr_lh9zj8uznl1qezigto1_500_large

Asi si dám pauzu...

22. dubna 2011 v 12:37 | Elizz
Na tenhle blog poslední dobou nemám moc čas... Tento blog totiž není můj jediný. Mám svůj grafický blog, pak taky společný grafický blog. Občas přispěju na blog o jedné celebritě. Nechtějte po mně abych přispívala každý den, nedá se to.
Neříkám, že odcházím nebo že si dávám trvalejší hiatus - to ne.. Jen mě nechte si trošku oddychnout a já zase přijdu "fit".

Nový layout nastavím do konce příštího týdne. Je fakt pěknej - já vím, samochvála smrdí.

Těžký kvíz #1 - UPÍŘI (Twilight a The Vampire Diaries)

19. dubna 2011 v 19:20 | Elizz & Zuzankaaa

UPÍRSKÝ KVÍZ

Ahojte čtenáři FP blogu! Připravili jsme pro vás upíří kvíz. Nečekejte žádné krvelačné upíry, jen Edwarda, Stefana a podobné krasavce =). Kvíz připravuji já - Elizz - a Zuzankaaa. Já jsem napsala pět otázek, Zuzankaaa také pět. To dává dohromady deset otázek a pokud správně zodpovíte alespoň 90% z nich - 9 otázek - můžete vyhrát layout. Pokud bude víc takových vyberu na www.random.org dva šťastlivce. Pokud o layout zájem nebudete mít, tak nevadí, vyhrát můžete i jiné ceny. Ceny prozatím zveřejňovat nebudeme!

KLIK NA CELÝ ČLÁNEK

Vše je v pořádku:) a kresba

19. dubna 2011 v 14:15 | Zuzankaaa
Jo,ano blog.cz už neblbne a nnechci to zakřiknout..A proto jestli už mužu prozradit někdy v DUBNU tady bude novy layout moc pěknej:) udělala jsem si jinak rozcestník..
ŽADAM MAJITELKY ABY SI MĚ PŘIDALI NA ICQ 603 577 366
A moje kresba :To si snad děláte srandu aneb blog.cz v PRDE**

17. dubna 2011 v 16:23 | Zuzankaaa & Elizz
Dnes okolo 16:00 se smazalo menu poslední dobou to ale není pouze to ale je to take to že obrazky nejdou zobrazit atd.
A TAK
Jsme se já a Elizz rozhodli že si dáme menší pauzu TEDY dokud menu ani blog nebude v pořádku..

Moje zaliba JE blogovani ale tohle je prostě přehnany doufam že co nejdřiv to bude OK ,budu vás informovat o situaci

EDIT* 16:37 : Začiná se nám to řešit mě už jdou nastavovat laye a menu je zpět přišel omluvní mail XOXO Zuzankaaa

Tiney* se zase hlásí

16. dubna 2011 v 15:35 | Tiney*

Tak jsem se tu dlouho neobjevila, že? No tak by asi bylo slušné říct, že jsem se už vrátila. Měla jsem se skvěle a toky přidám později večer, nebo zítra. Mám se dobře, akorát časový posun je hroznej xD. Nesmírně mi udělaly radost blogerky, které si mě jako postavu ke ztvárnění v blogové soutěži FIVE vybraly k vytvoření. Jste fakt zlaté. Zatím se přihlásilo celkem málo lidí, ale já věřím že se všechno zlepší ,). Pokud nás chcete podpořit, dejte si na blog banner dole, budeme vám moc vděčné!

Banner - Kate & Sawyer

16. dubna 2011 v 11:23 | Zuzankaaa
Poslední dobou se moc nepřidává tak přispěju,koukam se na ztraceni už od 7 nebo od 6 je to muj nejoblíbenější seriál nevím co budu dělat,až bude 6/16 umě v počítači přehravat:( jsem u 6dílu z 5řady teť se vracej na ostrov...Ale řekla jsem si že zkusím nějákou grafiku tak jsem udělala banner s Kate & Sawyerem líbí?
Mužete hlasovat v anketě prosím zatím holky vedou:D

Zuzi prožívá 4/5 uhleník zamilovanosti:D

13. dubna 2011 v 14:45 | Zuzankaaa
Banner by foto-maky.blog.cz
Omlouvám se za neaktivitu:(,poslední dobou jsem smutná a ktomu nam ve škole kradou spolužačky dneska 150 zejtra 300 a kdo ví jak to bude za měsíc:(..Taky sleduju ztraceni 4řadu prostě nej,nej,nej seriál až na One tree Hill asi vás to moc nezajímá co?!Prožila jsem sklamání,nejdou nám TS3 ale to není skoro nic hodně se trápím protože poslední dobou u nás ve třídě žijetakoví milostny 4 vlastně 5 uhelník já,nej kámoška,supr kámoška,kluk co se mi líbí a kamarad:)je to docela zajímaví mě se líbí kluk ale tomu se očividně líbí moje nejlepší kamaradka ikdyž,kamaradka další si myslí že se mu líbí a líbí se jí mě se líbí ale ten kluk co se líbí mojí nej kamošce tomu se líbím já musím sním sedět 2rokem v lavici ale to vás asi nezajímá ja jsu take papapa


Wanna be affiliates?

9. dubna 2011 v 14:59 | Elizz, Zuzankaaa
PRAVIDLA SISTER SITES:
Mít blog maximálně 2měsíce
Nějákej ten pořádek na blogu rubriky,čitelne članky a ne ŽhuŽovqe bloqÍSky
Obíhat max. 5x do tydne
Denní navštěvnost nejméně 60 lidí
Sister site je nejlepší elita a je jasne že nevezmeme blog co skoro neznáme!

PRAVIDLA ELITE:
Mít blog alespoň 1měsíc
Nějákej ten pořádek na blogu rubriky,čitelne članky a ne ŽhuŽovqe bloqÍSky
Obíhat max. 3x tydně
Denní navštěvnost nejméně 40 lidí

PRAVIDLA TOP:
Mít blog alespoň 14dní
Pořádek ,čitelne články
Obíhat max. 2 tydně
Denní navštěvnost nejméně 20 lidí

!!! Je nás pět je jasné že obíhat budeme !!!
!!! Neříkame že vezmeme každeho a že odpovíme do 24 hodin !!!
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Blog :
Přezdívka :
Zaměření blogu :
Proč chceš spřátelit :
Nějáká nesrovnalost s pravidli?Po případě souhlasíš :

Muj nejlepší song od Avril Lavigne :)

9. dubna 2011 v 7:19 | Zuzankaaa
Staradobra Avril to je už let co?6 let už avril chodí s blond a pramínkama což se mi líbí,ale prostě songy byli asi lepší předtím až napár například Alice,TBDT to je skvělí album a třeba Darlin z GL..Jelikož nikdo nic přës tejden skoro nepřidal tak píšu já aby zase nějáky DÁMIČKY V KOMENTÁŘÍCH neměli hloupy poznámky takže asi ta nej od avril skater boy:

Paparazzi Blog - Miss.Lien

6. dubna 2011 v 14:29 | Zuzankaaa
Miss.Lien (17) mužete znát hlavně díky tomu že má blog o TokioHotel,kde má nejraději Toma ale Bill je stejně její nejoblíbenější zpěvák ale není jediny patří k nim i Jared Leto,Avril Lavigne,Rihanna k oblíbeny skupinám patří TH,30 seconds to mars a Paramore..Kdyby se jí někdo zeptal na její nejoblíbenější barvu odpoví optimisticky nemá totiž barvu ktera by se ji nelíbila..K jejím oblíbenym serialum v TV připada z Českych nekonečný serial Ulice a oblíbeny sitcom Comeback kteremu poběží od dneška premierove díly,pořád ale zustavame u novy kde se rada podívá na , Dva a půl chlapa a nakonec se rada podívá i na nepřekonatelny sitcom The big bang Theory na primě cool..
K blogování se dostala před šesti lety tedy v roce 2005 o Tokio Hotel ho má od března 2010 takže tedy nedávno 27/3 slavil 1.narozeniny,blog není pouze o TH ale i grafice ktere se take moc rada věnuje..
Její koníčky kromě blogaření jsou docela stejne jako holek v jejím věku MODA a NAKUPOVÁNÍ..Rada má rodinu,přátele a zvířata rada si take dá kousek čokolády zbožňuje hudbu...Říká osobě že je flegmatik pro nechapající že je mu vše jedno,to ale pozná jen sama Lien..
Její život byl zatím až na pár nepříjemnosti prožit optimisticky,přeju Lien aby jí blog ještě dlouho vydržel:)
VÁŠ NAZOR NA TENTO ČLÁNEK O MISS.LIEN?
CO DODÁVATE?

When the plane take off...

5. dubna 2011 v 12:15 | Tiney*
Ano vážení, tak právě teď se naše letadlo rozjíždí po ranveji na letišti Praha Ruzyně. Článek jsem schválně přednastavila na čas našeho odletu... Míříme nejdříve do Londýna, pak do Chicaga a nakonec do San Diega! Pro vás to znamená že nebudu přidávat články,ani se účastnit adminských srazů :)) Mám vás ráda, držte mi palce ať zvládnu let, pac a pusu, Tiney*

Pribeh -Top 12 (2009) ČSHS

4. dubna 2011 v 19:10 | Zuzankaaa
Zapátrala jsem v oblíbenych odkazech a tam jsem našla muj oblíbeny Pribeh od TOP12 superstar 2009,a po pravdě superstar 2011 nezajimá mě teda slyšela jsem Noaha celkem super:D,ale prostě nejsem na to zviklá ne asi ne nebudu se koukat..Tenhle hit je nejlepší připoměla jsem si mojeho miláčka DENISE LACHA o kterem neni vidu ani slechu :(..Slizouna Phuskailera..Konvičku,Honzu a další...V te době bylo vidět že Monika a Denis něco spolu mají ale Monika určitě ani netušila že Ben bude její láska..Nikoho nechci vzít osobně ale přijde mi že Ištvancová nespivá tak dobře jako Šmajda a má tam 2sola a potom asi 2tria a Šmajda 1trio teda myslím:)Ještě chci říct strašně mi chybí v porotě marta jandová a dara rolins :(

Picture world

3. dubna 2011 v 19:17 | _Nikkyšek_

Upravuješ rád/a ? Chceš zkusit upravit fotku někoho jiného než jsi ty a ještě něco vyhrát?
Máš jedinečnou možnost! Rozhodla jsem se udělat soutěž o moji nejlepší upravenou fotku jakýmkoliv stylem.


Candice a Michael

3. dubna 2011 v 18:52 | _Nikkyšek_
Tyhle avatary jsou z toho velmi velmi slabého soudku, ale třeba se někomu budou líbit :D Avatary jsou vytvořeny z jedné fotky pro jakýsi časopis, ale to je jedno :D

Candice - avatary

3. dubna 2011 v 18:50 | _Nikkyšek_
Tak jsem se nudila a udělala pár avatarů s Candice. Snad se budou líbit.