Květen 2011

I´m leaving this blog. Sorry.

27. května 2011 v 20:25 | Tiney*
Tumblr_l7y8wxi7gq1qaybs7o1_500_large
Tady končím...
Nemá to cenu...
A už vůbec nemá cenu nic vysvětlovat...
Možná ostatní adminky tenhle článek smažou, ale já je prosím, aby to nedělaly.
Aby tu nechaly poslední vzpomínku na Tiney*...
Na čas ztrávený na tomto blogu.
Na ztracený čas....
Elizz, vždycky jsem ti vadila, viď?
Zuzaaanko, nikdy jsem k vám nepatřila, že?
Udělejte pro mě poslední věc...
Řekněte mi, jestli mám smazat své články nebo ne...
Odcházím naštvaná a poučená...
Nezbývá než zapomenout.

Tumblr_ll7jit2uxl1qcgk6ro1_500_large
So guys, I´m leaving this place and i´m never going to look back...
Ti, kteří rádi četli mé články, nebo se jim líbila má grafika, naleznou mě na city-lover.blog.cz.
A vy, kdo mě mají opravdu rádi, mi prosím hlásněte TADY.
Je čas říct sbohem.... Žijte šťastně, Vaše Tiney*

Piráti z Karibiku: Na vlnách podivna

25. května 2011 v 21:42 | _Nikkyšek_
Jak jistě víte tak do kin přišel nový film Piráti z Karibiku: Na vlnách podivna. Původně jsem na něj neměla vůbec jít, ale když mamka koupila lístek a ještě k tomu na 3D tak nešlo odolat. Upřimně jsem piráty nikdy neměla moc v lásce. Viděla jsem sice všechny díly, ale nikdy mě neupoutali tak abych na ně koukala pořád dokola jako na jiné.
Obsah: Jack Sparrow(Johnny Depp) se setkává se svou dávnou láskou(Penélope Cruz), která se v Anglii vydává za něho samotného, aby našla posátku na svou loď. Neví zda je to láska nebo je jí pouze využíván, aby ji pomohl najít pramen mládí. Násilím (uspáním) je donucen nastoupit do služby na palubu Queen Anne's Revenge, lodi obávaného Černovouse(Ian McShane). Černovousovi je předpovězeno, že do čtrnácti dnů zemře mečem může s jednou nohou (Barbossa= Geoffrey Rush), který se chce pomstít za zajetí Černé perly. Jack se dostává do dobrodružství kde neví komu věřit a zda ho nezabije Černovous nebo jeho dcera(Penelopé).
Moje hodnocení: Film mě zatáhl do děje, ale jen někdy. Musím, ale uznat, že jsem se v žádných částech nenudila. Má to své kouzlo a v tip v podání Johnnyho. Pro nadšené fanoušky Pirátů je toto skvělé pokračování série. Musím uznat, že mořské panny jsem si vždy představovala méně děsivé, ale zde byly vylíčeny úchvatně jako potvory. Tento film doporučuji.
Známka: 9/10
_Nikkyšek_

Call fame, and three days rejoice! I'm back! For a while?

25. května 2011 v 19:51 | _Nikkyšek_
Nazdárek lidičky! Tak jste jistě pochopili z nadpisu, kdo rozumí anglicky, že jsem se k vám vrátila!
Na jak dlouho netuším, protože toho mám nad hlavu a jsem ráda, že jsme se ještě nějak nezhroutila. :D
Doufám, že mi to všichni prominete! Já vám to vynahradím.. jednou :P
No, tak aby jste vědeli co jsme dělala za tu dobu.
Jeden celý týden jsem byla na exkurzi Základů Společenských Věd. Byli jsme v Praze (Vláda, Senát, Poslanecká sněmovna a hrad) to byli nejlepší dva dny jaký mohli kdy být. No pak jsme měli ministáž na úřadě, každý si vybral na který odbor chtěl a já šla na matriku. Paní byli velmi ochotné a sdělili mi vše co jsem chtěla vědět a bylo to super. Navíc jsem tam místo tří hodin byla jen jednu a půl. Další den jsme byli ve věznici a na soudě. Ta věznice byla strašně depresivní a soud byl zajímavý. Nakonec jsme v pátek byli na městké policii a povídali si se starostou a ještě na besedě o drogách. No byl to super týden.
Pak přišla škola=horor! Samé testy a zkoušení a já nevím co. Teď už je to lepší, celý týden máme nějaké besedy a přednášky z rodinné výchovy.
Nakonec co mě čeká a nemine. Za tři týdny jedu do Itálie na sluníčko! :P Já se tak těším… jak malé děcko, ale je to za dlouho. Teď vám sem přidám třeba nějaké články, aby jste něřekli, že jenom tak kecám a nic nedělám. :D
Always yours Nikkyšek :)*

3.vytvarnicke články pro ČERVEN 2011!

25. května 2011 v 19:47 | Zuzankaaa

Máte tu ochutnávku z tří budoucích článku ktere se planuji na Červnove neděle tady máte logo prvního dílu ktery bude zaměřen na zRzQu z blogu zrzka11.blog.cz..Těšte se na poslední školní den bude to ČTVRTEK na co se těšte?Moje příhody ze školního roku 2010/2011 a že to bude stát za to!
Neděle na FP vám přinesou zajímaví článek od Zuzankyyy..Takže každou neděli tu něco ode mne najdete..
Tak s tady je rozvrch

Vytvarne neděle
5.6 - zRzQa - zrzka11.blog.cz
12.6 - Přísně utajovane!
19.6 - Přísně utajovane (tento článek bude stát opravdu za to!)
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
26.6 - Tema není vybrane
11.6 - Povídka Školní vylet (podle skutečne udalosti)
30.6 - Neobyčejne příhody Zuzky za školní rok 2010/2011
7,14,21,28.6 - Superstar
2.6 - PAPARAZZI BLOG - Česke serialy

Nová rubrika - Fifty Fifty!

24. května 2011 v 17:04 | ElizzTák dětičky, a máme tu opět novou rubriku. V této rubrice vás to bude určitě bavit, protože vám to něco alespoň přinese. Dozvíte se, které filmy stojí za to a které jsou naopak naprosté propadáky. Budu se snažit volit ne tolik známe "věci", abyste z toho něco měli, ale zase budu vybírat něco, na co v nějakém obchodě určitě narazíte.

O co vlastně jde?
Když budu psát článek do Fifty Fifty, vždy vyberu 5 produktů, které jsou skvělé a 5 produktů, které se mi naopak nelíbily. Všech deset produktů krátce okomentuji a řeknu vám důvod, proč si tento produkt koupit a nebo také nikoliv. Sama jsem na tuto rubriku dost zvědavá a vůbec nevím, jak to celé bude probíhat, ale doufám, že se vám rubrika zalíbí...

Příštím tématem bude:
KNÍŽKY - LEDEN AŽ KVĚTEN 2011

4teens dojmy

22. května 2011 v 18:55 | Zuzankaaa
Dlouho nikdo nic nepřidal,tak vám přidácám me dojmy z noveho serialu 4teens ktery začal patek 13.5. na ČT1..Spousta informací a dojmu v článku..Omlouvám se logo jsem našla jen v malem:((..
Pátek 13. nám pčivedl na obrazovky seriál 4teens serial pro nactilete i když mi jsme ho poznali teprve teť první klapka padla už v roce 2009..
Titulní píseň má na svědomí Charlie Straight (video) kde si hlavní zpěvák Albert (??) střihne menší roli již tento pátek Školní Kapela..!Serial mě celkem zaujmul přece je to něco pro mně !!:D

Je těžky vymyslet nazev :))....

15. května 2011 v 16:19 | Zuzankaaa
Počítač je v pohodě:))..Jsem na sebe pyšná ANO musím uznat včera jsem si udělala svuj malí zahonek na zahradce naučila se plést z bavlnek náramky a byla skoro furt venku:))..V pátek jsme se fotili se těším na ten muj vyraz ani nevím co jsem provedla :D v utery nam naladili Primu Love takže sleduju Glee (docela mě to baví:)) a budu se koukat na Gossip Girl,aktivita na FP sice pada dolu ale co udělám??Nic,každy ma i svuj blog ja taky nemám čas byt furt na Fp a na počítači..
Pro MAKULL: Layout se mi ztratil v počítači začínám od znova :((...

Zuzankaaa má zaracha na počítač a má vypadky internetu:((

8. května 2011 v 9:53 | Zuzankaaa
Ahoj takže mám na tejden zakaz na počítač (stejně tam někdy tajně vlezu :D).Proč??Neptejte se radši..
A máme vypadky internetu..O tom se přesvědčila i elizz jak mi blblo ICQ a tak to bylo i v pátek :(( takže za tyden se budu snažit něco napsat papa Zuzankaaa
PŘIHLAŠUJTE SE DO FIVE!

A zapojujte se do diskuze :

Těhotenství, děti,... aneb další diskuze

2. května 2011 v 19:11 | Elizz

A je tu další (nudná) diskuze! Tentokrát na téma těhotenství, děti,.. Já myslím, že tohle téma je celkem dobré a dá se na něj dost diskutovat. Budu ráda za každý váš názor =).
Taky tak zbožňujete větu, co často říkají rodiče: ,,Až jednou budeš mít děti..."? Tak přesně kvůli téhle větě mě napadlo toto diskuzní téma. Když mi někdo tuto větu řekne, v mžiku odpovím: ,,Ale já nebudu mít děti!". Samozřejmě, rodiče nebo jiní příbuzní vás začnou "napadat" a říkat vám, že stejně jednou děti mít budete a celý den pak na vás vyzvídají, proč vlastně nechcete mít děti a na každou vaší odpověď mají odpověď i oni.

Elizz se vrací - Lidi jásejte! =D

1. května 2011 v 20:33 | Elizz
Nadpis z části není myšlen vážně a platí to pro tu část - "Lidi jásejte!"... Možná ani není důvod jásat, nemám totiž absolutně žádný nápad na článek. Jasně, možná je to trošku divný. To já jsem byla ta, která zaplňovala nápady celý adminský chat, já jsem byla ta, která neustále vymýšlela nové projekty. Jo, ale dneska tomu tak není. Nemám sebemenší nápad, prostě ať přemýšlím, jak přemýšlím, nemůžu nic vymyslet.
Dneska jsem se asi hodinku pokoušela vymyslet příběh na fanfiction, kterou budu v nejbližší budoucnosti psát. (Takže pokud máte nápad ↓ v komentech napište =D.
Háá - taky nevím, co mam psát semka.
Za a) bolí mě ruce, dneska jsem překládala několik článků na blog
Za b) sakra, o čem má být článek "Elizz se vrací"?
Joo - koupila jsem si novou knížku. Nebudu říkat jakou, to se dozvíte, až na ní budu psát recenzi, protože to vypadá fakt nadějně. Já věděla, co si koupit za dvě stovky, který jsem dostala od pratety Dáši k Velikonocům =D.

Deníky Maleho poseroutky Grega - Recenze všech 4knih

1. května 2011 v 16:18 | Zuzankaaa
Knížky meho ranneho dětství ,Greg Heffley muj dětsky vzor když nepočítame pana Davida :D..
Moje teta mi dala jednou pod stromeček knížku Deník Maleho poseroutky ,když jsem jí otevřela nalezla jsem knížku s 217 strankami někdo si řekne tolik??to číst nebudu ale kdyby nebylo v knize tak rozsáhle písmo a komixy bylo by těch stranek polovic..O čem vlastně je knížka Deník maleho poseroutky (1): Click na celí článek

Byl pozdní večer první Máj....

1. května 2011 v 7:35 | Zuzankaaa
Těmito slovy začíná milostná báseň od Karla Hynka Máchy,je to smutne končí to vraždou,oběšením a skočením ze skaly,což se tady nebudu obvzlášť rozpisovat ..Je Máj aneb Květen takže 16.5. budou blogove adminky Tiney*,Elizz,Nikkyšek a Makull na blogu 2 měsíce dlouho co??Pravda je že blog už tu byl v unoru ale to jsem to byla sama..