Prosinec 2011

Hodnocení blogu pro http://world-with-hsm.blog.cz

26. prosince 2011 v 14:44 | Elizz |  Ohodnocené blogy
LAYOUT / VZHLED BLOGU 8/10
Vzhled blogu je rozhodně povedený, navíc je dělaný samotným adminem, tak co víc si přát? Líbí se mi jednoduchost, ale co mi na vzhledu vadí jsou barvy. Layout je až moc smutný. Kulaté ,,rámečky" okolo fotografií jsou rozmazané, to také nedělá moc dobrý dojem, ale přesto se mi vzhled líbí velice. Připadá mi, že se popisky do menu moc k layoutu nehodí. Volila bych spíše černý text s průhledným pozadím. Každopádně... skvěle odvedená práce!

ČLÁNKY 9/10
Články jsou skvělé, vážně, aktualizuješ často a zpestřuješ vše tím, že přidáváš hodnocení blogů a různé soutěže či ankety. Čtenář se tedy rozhodně nehodí. Stále mi ale není jasné, o čem vlastně tvůj blog je. Přidáváš články o High School Musical, občas se na blogu ale vyskytne nějaká ta novinka ohledně brýlatého kouzelníka Pottera. V menu přitom odkaz na články o Harrym není. Stále máš co vylepšovat =).

GRAMATIKA 9/10
Překlepy jsou, ne že ne. To by ale tak nevadilo, ale docela mě ,,štve", že je spousta textu tučná a články tak působí přeplácaně... a jaksi ,,rozfrckaně" =DD Je škoda, že odkazy nejsou nijak rozlišeny od obyčejného textu, takhle totiž musím najíždět na text a zkoušet, zda-li je právě tento řádek odkazem.

AKTIVITA 10/10
Během posledních dvou měsíců jsi aktivnější a aktivnější, takže rozhodně není co vytýkat. Za měsíc okolo sta článků, takže na každý den vychází víc než tři články. Velmi dobře!

PŘEHLEDNOST 8/10
Tvůj blog je přehledný více než dost. Trochu mi ale vadí menu, kde je vše nahuštěné a všechen text je tučný a jak už jsem řekla, tak i články, kde je spousta textu tučná. Rozcestníky jsou stejný případ, jako menu - vše tučné. Nevím, jak na ostatní, ale na mne to moc dobře nepůsobí.

CELKOVÝ SOUČET: 44/50
Chybí ti jeden jediný bod a měl bys pět hvězdiček, pravidla jsou ale přísná (=D) a dostáváš hvězdičky čtyři. Tvůj blog se mi vážně líbí, zlepšovat se ale dá donekonečna a věz, že ty to k dokonalosti jednou vypiluješ.

POKUD CHCEŠ, MŮŽEŠ SI DÁT NA BLOG TUTO IKONKU:

Chceš taky ohodnotit blog? Zapiš se zde =)

Recenze knih: Harry Potter a Relikvie smrti

17. prosince 2011 v 13:33 | Zuzankaaa |  Recenze: Knihy
O Knize: Přichází poslední dobrodružství ságy o Harry Potterovi. V tomto výpravném finále eskaluje bitva mezi dobrem a zlem do otevřené války čarodějného světa. Nikdy nebylo v sázce tolik jako teď. Nikdo už není v bezpečí. Je to ale Harry Potter, kdo možná bude muset podstoupit oběť největší, když se přiblíží rozhodující bitva s Lordem Voldemortem. Tady všechno končí.Všichni určitě dobře znáte Harryho Pottera, filmy i knihy. Pokud se ptáte o co se v poslední knize jedná o boj mezi Harrym a Voldemortem. Poslední díl je pravděpodobně nejsmutnější, zemřelo tam tolik postav samozřejmě mi největší lítostí byl Snape. O prázdninách jsem knihu rozečetla, byla jsem skoro u konce pak jsem odjela na tábor a čtení přestalo. Nedávno jsem ho objevila a dočetla a jsem za to ráda. Po pravdě lepší je si nejprve přečíst knihu a pak film, já to udělala špatně. Když mám porovnávat se 3? Díly co jsem přečetla tohle mě zaujalo nejvíc, je to vážně už konec. Mou nejoblíbenější knižní postavou z posledního dílu je Snape, ovšem k srdci mi tento díl přirostla i Belatrix jakože fakt.

Stoprocentě doporučuju přečíst si tu knížku. Když se pouze podíváte na film který v sobě nemá ani padesáti procentí zážitek jako knížka tak si ani nemůžete říkat skalní fanoušek HP, takže můj dojem je naprosto úžasný, tak jo tohle mě dostává, proto dávám tolik bodů..
10/10

Recenze seriálu: The Lying Game

16. prosince 2011 v 19:16 | Elizz |  Recenze: Filmy a seriály
The Lying GameTento seriál jsem objevila prostředníctívm internetu, zcela náhodou. Nakonec se ukázal jako můj nejoblíbenější, takže jsem se rozhodla vám ho trošku přiblížit, protože ho příliš lidí nezná. Je to veliká škoda, právě u tohoto seriálu s vážně skvělými herci, který si musí každý (jako já) zamilovat.
The Lying Game je seriál vycházející z knihy od Sary Shepard, autorky známé série Pretty Little Liars. Již v prvním díle se setkáváme s dvojčaty Emmou a Sutton. Jejich jediný kontakt spočívá ve volání přes webkameru, protože se ještě nikdy v životě neviděly a nežijí společně. Každá z nich má své adoptivní rodiče. Sutton žije v zámožné rodině a její životní prioritou je úspěch. Spokojeně si užívá života a peněz, které vydělali její nevlastní rodiče. Má spoustu přátel a báječného přítele. Co víc si přát? Její sestra, Emma, to ale nemá tak lehké. Bydlí v maličkém baráčku v jakémsi zapadákově, má nevlastního bratra, který by se s ní nejraději (bez pardonu) vychrápal. Její adoptivní matka ji nesnáší. Takový život by nechtěl snad nikto z nás.

Recenze filmu: Osudový dotek

16. prosince 2011 v 18:47 | Zuzankaaa |  Recenze: Filmy a seriály
Popis filmu: Evan Treborn (Ashton Kutcher) se vydává pomocí schopností zděděných po otci a díky svým zápiskům z dětství na riskantní cestu do minulosti, aby ji změnil, napravil své chyby a setkal se s láskou svého života. Nebezpečný experiment se mu však vymkne z rukou...Jak už jste se dočetli film Osudový dotek (The Butterfly efect) je můj nejoblíbenější, ve skutečnosti už se natočili tři ale dobrý a nejlepší je pouze tento první, tohle sci-fi mě prostě ohromilo. Vracet se do budoucnosti a vyvracet, ale čím víc toho budeš chtít změnit ještě víc to pokazíš =D, Ovšem ze začátku je to trochu drama, rozbrečela jsem se u okamžiku kdy Evanův pes uhořel kvůli tomu smradovy Tommymu. Něják jsem se rozepsala prostředkem =D, asi vám prozradím co se vůbec stalo, partička Evan,Tommy,Keyleight a ještě jeden jejich kámoš (opravdu si nevzpomenu, je to už měsíc.), byli malý smrádci tak třináct

Hodnocení blogu pro http://mycrazydiary.blog.cz

16. prosince 2011 v 18:32 | Elizz |  Ohodnocené blogy
A je tu první hodnocení blogu ;). Jako první se zapsala Misha!♥, takže hodnocení... právě začíná =D.

LAYOUT / VZHLED BLOGU 8/10
Tvůj layout se mi zkrátka líbí velice. Je jednoduchý, nepřeplácaný. Co bych ale hnedle vyškrtla je nápisek Menu a News, který se k layoutu nehodí, barva menu se k celkovému vzhledu blogu taktéž nehodí. Určitě bych odstranila Zápatí, které celkový dojem layoutu tak trošku kazí. Možná bych změnila písmo, ale to už by moje hodnocení přerostlo v komentování šílené puntičkářky. Naopak se mi líbí drobné hvězdičky a odstín béžové barvy, který byl na layout použit.

Chceš ohodnotit blog?

16. prosince 2011 v 17:09 | Elizz
Rozhodla jsem se, že jako skoro všichni, sem budu dávat tento velice ,,originální" projekt. Ačkoliv není zrovna dvakrát originální, oblíbený je velice.
Já vám ohodnotím blog prakticky za nic, ovšem to jediné, co po vás budu chtít, je, abyste si na blog dali ikonku, na které stojí, že jsem váš blog ohodnotila a pod tím počet hvězdiček. Není to povinnost, ale budu ráda =). Je mi úplně jedno, kam na blog ikonku dáte...


CO HODNOTÍM?
• Layout (max. 10 bodů)
• Články (max. 10 bodů)
• Gramatika (max. 10 bodů)
• Aktivita (max. 10 bodů)
• Přehlednost (max. 10 bodů)

PODMÍNKY OHODNOCENÍ
• Na tvém blogu je alespoň 20 článků
• Nebudeš naštvaný/á, když hodnocení nebude nejlepší

DO KOMENTÁŘŮ
1. Adresa blogu
2. Je layout na blogu tvé výroby?
3. Kolika hvězdami bys ohodnotil svůj blog?


Rozcestník: Soutěže

16. prosince 2011 v 16:45
Nebyla zaznamenána žádná soutěž

Rozcestník: Projekty

16. prosince 2011 v 16:44
Tvoříme společně » Vytvořme si společně příběh a nebo třeba video, projekt vede Elizz, aktuální
Hodnocení blogů » Jak se nám líbí tvůj blog?, projekt vede Elizz, aktuálníRozcestník: Recenze

16. prosince 2011 v 16:29


Zuzankaaa z jiného světa

16. prosince 2011 v 16:15 | Zuzankaaa
Tak.. Jmenuji se Zuzana ale je to tak většinou mi říkají Zuzi nebo Zuz, jsem špinavá blondýna i když vždycky jsem chtěla být bruneta, moje oči jsou šedivé, postavu mám střední, ať už moc nebo málo myslím že sem mezi =), pokud to někoho zajímá mám nožku číslo 37 =D - možná =D, na svůj věk jsem poměrně malá, navštěvuji sedmou třídu ale naše škola je na háku takže tuhle školu asi nedokončím - šikana (což není pravda - chápejte haranti=DD), málo žáků, ale jestli se to fakt stane, rozbrečím se hodně miluju svojí třídu až na pár vyjímek. Svět pro mě nikdy nebyl lehký i když se podívám jinam jsem šťastná že jsem to já. Zbožňuju reality show - ANTM a hoehoehoeáá no přece SURVIVORA=DD!! Pro informaci jsem si oblíbila Parvati =D, prostě..hmm ženská!=D, odhad je takovej že survivora je prostě část podívejte se byla ve třech nejlepších seriích takže Parv =D. Seriály? Filmy? Seriál jednoznačně Lost, ale poslední dobou jsem si oblíbila třeba GG, ano čumím na něj *zasměje se* víte což? Mám ráda Blair. Filmy? Jednoznačně jsem si oblíbila film "Osudový dotek" Ashton Kutcher tam podal úžasný výkon, film na který nezapomeneš. Tak a pak ještě občas čtu. Mojí nejoblíbenější ságou jsou "poseroutkové" kde jsem si oblíbyla toho spratka Mannyho.
Už dva roky ovládám The sims 2 doma, jinak to hraju od svích ranných let. Dodatky? Šťastnou cesta a HM =), málo. A proč nemá trojku? Hloupý počítač, takže letos čekám nový, ani ybch se nedivila kdyby se teď restartoval. To nebyl vtip. Co studium? Asi jediný předměty ve kterejch vynikám je výtvarka, ájina a děják, tak maximoš tělák ve florbale - trochu =D. Jo a zapoměla jsem na zpěváky a skupiny a další. Poslouchám převážně poprock =D, nensáším to HIP HOP. Skupiny víte nejoblíbenější byli vždycky Američani a takhle ale Charlie Straight =D je prostě lepší. Zpěvačka - víte že poslední dobou skoro nevím? Spíš poslouchám Oasis, The Kooks a ty Straighty, jinak takovíty známí pecky. Tom Klus. Herci? Poslední dobou mám ještě radši Roberta z twilight (všichni to příjmení znáte a tak se mi nechce psát =D), á dál? nevím. Herečky? Leight Meester, EVI LILLY!!! (tu prostě miluju hele =D) a PT. Phoebe - Faye prostě Phoebe Tonkin. Snad chápete. Ráda čtu od Jeffa Kineyho.Dál, chystám se na Tajný kruh, takže možná.
Blogování? Jsou to asi čtyři roky vystřídala jsem dost blogů. zuzinecka-avril, FP, SOV, nekcej, Phoebe-tonkin, antm-cz atd. atd., teď jsem tedy dohromady na čtyřech blozích. a je skoro neuvěřitelný že s Elizz mám všechny kromě jednoho =D, (Počítám dobře?=D).
Krátký ztřeštěný popis. Tak prozatím GoodBye