Hodnocení blogu pro http://mycrazydiary.blog.cz

16. prosince 2011 v 18:32 | Elizz |  Ohodnocené blogy
A je tu první hodnocení blogu ;). Jako první se zapsala Misha!♥, takže hodnocení... právě začíná =D.

LAYOUT / VZHLED BLOGU 8/10
Tvůj layout se mi zkrátka líbí velice. Je jednoduchý, nepřeplácaný. Co bych ale hnedle vyškrtla je nápisek Menu a News, který se k layoutu nehodí, barva menu se k celkovému vzhledu blogu taktéž nehodí. Určitě bych odstranila Zápatí, které celkový dojem layoutu tak trošku kazí. Možná bych změnila písmo, ale to už by moje hodnocení přerostlo v komentování šílené puntičkářky. Naopak se mi líbí drobné hvězdičky a odstín béžové barvy, který byl na layout použit.


ČLÁNKY 5/10
V podstatě jen tvůj deníček doplněn o různé obrázky z weheartit (?). Občas nějaký názor, diskuze, video, ale to mi připadá málo, máš na víc. Články sice mají hlavu a patu, ale ve směs nejsou o ničem, co by obyčejného návštěvníka nadchnulo. Chtělo by to víc článků na nějaké téma nebo... zaměřit blog na něco určitého. Proti pel-mel blogům nic nemám, ale nechodím na ně, protože mi nic nedávají. Deníček je fajn, chtělo by to něčím okořenit! Ale dobře, je to tvůj styl a já ti ho neberu =).
Články jsou velice velice krátké, takže další bodík dolů =(.

GRAMATIKA 5/10
Jelikož se do gramatiky počítají i smajlíci apod., musím hodnocení snížit až na 5 bodů. Na tvém blogu je až přesmajlíkováno, nemluvě o blikajícím menu se Supermanem. Gramatický chyby jsou, né, že né. Ale... prostě a jednoduše nemám ráda smajlíky a ikonečky... a Supermany.

AKTIVITA 9/10
Aktivita je více, než fajn, ale stále se dá co zlepšovat, deset bodů tedy nikdy nikomu nedám =P. Jak už jsem řekla, aktivní rozhodně jsi, teď už je jen otázka, jestli i kvalitní...

PŘEHLEDNOST 4/10
Blog není přehledný ale vůbec. Odkazy na affs nefungujou, takže se na další blogy nedostanu ani náhodou. Na blogu nejsou žádné rubriky, tudíž je vážně těžké se na blogu orientovat. Kdybych chtěla najít třeba jen nějaká videa, dá mi to zabrat a musím hodně hodně hledat. Rubriky, to je základ. Písmo, které jsi na blogu použila, je celkem nečitelné a kurzíva to ještě zhoršuje.

CELKOVÝ SOUČET: 31 BODŮ / 3 HVĚZDIČKY
V komentářích jsi to odhadla naprosto přesně, dle mého názorů si tvůj blog zaslouží tři hvězdičky. Hlavně protože nejsou články v rubrikách a blog se tak stává nepřehledný. Vzhled a aktivita jsou zase na druhou stranu přímo výtečné. Zlepšovat se rozhodně dá pořád...

POKUD CHCEŠ, MŮŽEŠ SI DÁT NA BLOG TUTO IKONKU:

Cheš také ohodnotit blog? Zapiš se zde =).
 


Komentáře

1 Bea Bea | Web | 16. prosince 2011 v 18:44 | Reagovat

to nevadi že jsi si toho nevšimla :-) neni to tva chyba

2 Bea Bea | Web | 16. prosince 2011 v 18:45 | Reagovat

no mam moc malo članku ale blog je novy :-) a to nevadi že mi neohnotiš

3 vestec vestec | Web | 12. ledna 2012 v 22:45 | Reagovat

Dobry clanek, hezky blog, podivas se na muj webik?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama