Zuzankaaa z jiného světa

16. prosince 2011 v 16:15 | Zuzankaaa
Tak.. Jmenuji se Zuzana ale je to tak většinou mi říkají Zuzi nebo Zuz, jsem špinavá blondýna i když vždycky jsem chtěla být bruneta, moje oči jsou šedivé, postavu mám střední, ať už moc nebo málo myslím že sem mezi =), pokud to někoho zajímá mám nožku číslo 37 =D - možná =D, na svůj věk jsem poměrně malá, navštěvuji sedmou třídu ale naše škola je na háku takže tuhle školu asi nedokončím - šikana (což není pravda - chápejte haranti=DD), málo žáků, ale jestli se to fakt stane, rozbrečím se hodně miluju svojí třídu až na pár vyjímek. Svět pro mě nikdy nebyl lehký i když se podívám jinam jsem šťastná že jsem to já. Zbožňuju reality show - ANTM a hoehoehoeáá no přece SURVIVORA=DD!! Pro informaci jsem si oblíbila Parvati =D, prostě..hmm ženská!=D, odhad je takovej že survivora je prostě část podívejte se byla ve třech nejlepších seriích takže Parv =D. Seriály? Filmy? Seriál jednoznačně Lost, ale poslední dobou jsem si oblíbila třeba GG, ano čumím na něj *zasměje se* víte což? Mám ráda Blair. Filmy? Jednoznačně jsem si oblíbila film "Osudový dotek" Ashton Kutcher tam podal úžasný výkon, film na který nezapomeneš. Tak a pak ještě občas čtu. Mojí nejoblíbenější ságou jsou "poseroutkové" kde jsem si oblíbyla toho spratka Mannyho.
Už dva roky ovládám The sims 2 doma, jinak to hraju od svích ranných let. Dodatky? Šťastnou cesta a HM =), málo. A proč nemá trojku? Hloupý počítač, takže letos čekám nový, ani ybch se nedivila kdyby se teď restartoval. To nebyl vtip. Co studium? Asi jediný předměty ve kterejch vynikám je výtvarka, ájina a děják, tak maximoš tělák ve florbale - trochu =D. Jo a zapoměla jsem na zpěváky a skupiny a další. Poslouchám převážně poprock =D, nensáším to HIP HOP. Skupiny víte nejoblíbenější byli vždycky Američani a takhle ale Charlie Straight =D je prostě lepší. Zpěvačka - víte že poslední dobou skoro nevím? Spíš poslouchám Oasis, The Kooks a ty Straighty, jinak takovíty známí pecky. Tom Klus. Herci? Poslední dobou mám ještě radši Roberta z twilight (všichni to příjmení znáte a tak se mi nechce psát =D), á dál? nevím. Herečky? Leight Meester, EVI LILLY!!! (tu prostě miluju hele =D) a PT. Phoebe - Faye prostě Phoebe Tonkin. Snad chápete. Ráda čtu od Jeffa Kineyho.Dál, chystám se na Tajný kruh, takže možná.
Blogování? Jsou to asi čtyři roky vystřídala jsem dost blogů. zuzinecka-avril, FP, SOV, nekcej, Phoebe-tonkin, antm-cz atd. atd., teď jsem tedy dohromady na čtyřech blozích. a je skoro neuvěřitelný že s Elizz mám všechny kromě jednoho =D, (Počítám dobře?=D).
Krátký ztřeštěný popis. Tak prozatím GoodBye
 


Komentáře

1 Jaňulinka Skřet :P Jaňulinka Skřet :P | E-mail | Web | 16. prosince 2011 v 18:15 | Reagovat

WooW Zajímavý

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama